4 april 2014

Projectbegeleiding nieuw Total tankstation, volgens nieuw concept T-Air

In de TankPro van april 2014 wordt ingezoomd op het nieuwe concept van Total; T-Air.
Het nieuwe tankstation De Schuytgraaf in Arnhem is als eerste compleet in de nieuwe ’look and feel’ gestoken.

ContrAll heeft de aanbesteding, welke door Total Purchase is geïnitieerd voorbereid en begeleid.

Voor het gehele bouwproject is vervolgens de totale projectbegeleiding verzorgd, vanaf de start werkvergadering (kick-off) tot en met de eindoplevering. Alle facetten van de bouw zijn aan bod gekomen, zoals planning, veiligheidscoördinatie, ontwerpfase, uitvoeringsbegeleiding, budgetbewaking (beoordeling meer-minderwerk) en het afstemmen van diverse werkzaamheden met bevoegd gezag (Gemeentelijke afdelingen, Waterschap, etc.).

Eerst zijn de schetsplannen van Total uitgewerkt tot volwaardige tekeningen voor de aanvraag van de omgevingsvergunning, welke vervolgens door ContrAll is aangevraagd.

Vervolgens zijn door de vakkundige Cad-tekenaars bestekken en tekeningen voor alle disciplines opgesteld, zoals Civiel, Bouwkundig, Pomptank, Elektra, HVAC, etc. (incl. opstellen Rapportage Toetsing Bouwbesluit en (hoofd-) Constructieberekeningen).

Het resultaat bestaat uit een Full-service bemand tankstation, met shop, luifel, wasstraat met roll-over en 4 wasboxen.

Lees hier het volledige artikel van TankPro

Terug naar actualiteiten
©2025 ContrAll Algemene voorwaardenDisclaimerPrivacyPostbus 5257300 AM ApeldoornKleine Fluitersweg 2537316 MX Apeldoorn Webdesign: JHmedia